Zespół "Rokiczanka"

 
      Menu

.

      Galeria

2013r.
2012r.
2011r.
2010r.

.

      

Pierwsza lista stron folkowych

      Aktualności

 

Niedzielny poranek wielkanocny "na żywo" z Rokiczanką!

 

 

 

     Jeśli Święta to tylko z nami :) W niedzielny poranek 20 kwietnia 2014 r.  zagościmy na antenie "Polsat News", gdzie w świątecznej atmosferze, w godzinach 8.00-10.00 porozmawiamy o zwyczajach  i tradycjach wielkanocnych - tych bardziej i mniej znanych. Relacja w Polsat News "Na żywo" z Rokitna!

 


 

Rokiczanka i "Lipka" w Dzień Dobry TVN!

 

 

 

     19 marca 2014 r. gościliśmy w programie Dzień Dobry TVN. Tym razem zabrzmiały dźwięki piosenki pt. "Lipka", do której nakręciliśmy nasz najnowszy teledysk!

 

Link do występu

 


 

Rozmowy Nieokrzesane z Rokiczanką!

 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który odbył się na antenie Radia Freee 4 marca 2014r. Dominowały tematy wszelakie o folklorze i nie tylko!

 

 

 


 

 


 

Eliminacje do Zimowej Giełdy Piosenki

 

 

 

 

20 stycznia 2014r. na antenie Radia Sygnały www.radiosygnaly.pl nasz zespół będzie brać udział w trzecich eliminacjach do Zimowej Giełdy Piosenki. Od godziny 17:30 będzie można usłyszeć zespoły, które będą walczyć o miejsce w wielkim finale Zimowej Giełdy Piosenki. Zasady głosowania zostaną podane w trakcie trwania audycji. To słuchacze decydują o naszym awansie.

Zapraszamy do słuchania i głosowania.

 

Więcej na stronie: http://zimowagielda.uni.opole.pl/shownews.php?cat=1&lang=pl&m=1

 

 


 

Rokiczanka zaśpiewa na Balu Charytatywnym w Lublinie !!!

 

 

Wspieramy szczytne cele! Już 1 lutego 2014 o godz. 20.00 zapraszamy do Centrum Kongresowego UP na XXI Bal Charytatywny Pracowników i Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, podczas którego zaśpiewamy specjalny koncert.

 

Podczas tego wieczoru  przewidziano wiele występów m.in. zespół EFFECT, PROMIX, a także Dj Adams i Dj Mexx. O całą oprawę muzyczną w trakcie balu zadba zespół LASER. Ponadto przystawki, 5 ciepłych dań, wiejski stół, pieczony świniak, fontanna czekolady, loteria fantowa i zabawa kotylionowa oraz poncz przygotowany przez studentów UP a o północy licytacja. 

Cena balu 120 zł od osoby, kwota zostanie przeznaczona w całości na Wielofunkcyjną Placówkę Opieki nad Dzieckiem i Rodziną "PROMYK" w Janowie Lubelskim.

Potwierdzenia przybycia (do dnia 19.01.2014r.) oraz informacje dot. wpłaty powyższej kwoty pod numerem tel: 669386925, e-mail: agabielak@onet.eu

 


 

Płyta „Muzyczne Przygody” Małej Rokiczanki - gotowa!!!

 

Z całą przyjemnością możemy ogłosić, że debiutancka płyta naszej dziecięco-młodzieżowej grupy wokalnej Mała Rokiczanka stała się faktem! Wielomiesięczne zmagania z materiałem muzycznym, godziny spędzone na próbach i w studiu nie poszły na marne a efektem pracy jest wspaniała płyta z piosenkami dla dzieci i młodzieży. Album jest barwną opowieścią o marzeniach, potrzebach i świecie widzianym oczami dziecka. Zawiera autorskie teksty, jak również specjalnie opracowane na tę okazję kompozycje. Co ciekawe, oprócz utworów utrzymanych w stylu folkowym, kompozycje sięgają także wielu innych, współczesnych gatunków muzycznych, dzięki czemu każdy słuchacz, zarówno młody, jak i dorosły znajdzie coś dla siebie. Debiut płytowy naszej Małej Rokiczanki jest najlepszym przykładem na to, że szczere łączenie pasji i zabawy gwarantuje prawdziwe Muzyczne Przygody. Już za kilka dni debiut Małej Rokiczanki na www.rokiczanka.pl

Zapraszamy!

 


 

Nominacja dla Rokiczanki na 22 Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach 2013 !!!
 

 

 

     Miło nam poinformować, że nasz klip pt. "W moim ogródecku" został wyróżniony spośród kilkuset teledysków biorących udział w Festiwalu Wideoklipów Yach 2013 i otrzymał Nominację w kategorii zdjęcia. Autorem zdjęć jest Damian Bieniek.

 

     Oficjalna Gala rozdania nagród odbędzie się 8 grudnia 2013 roku w Gdańsku. Yachy zostaną wręczone po raz dwudziesty drugi. Zostanie wręczonych 9 statuetek Yacha dla twórców wideoklipów nominowanych w 8 kategoriach oraz nagroda internautów CyberYach. Są to: Yach za scenariusz, reżyserię, zdjęcia, kreację aktorską, plastyczną aranżację przestrzeni, innowację, animację, Grand Prix. Jak co roku na uroczystej Gali spotkają się autorzy, producenci, nadawcy, dziennikarze i entuzjaści polskiego wideoklipu. Najlepsze teledyski wybiera profesjonalne Jury. Wśród tegorocznych jurorów oprócz „ojca polskiego wideoklipu” Yacha Paszkiewicza, zasiądą w nim Paweł Sito, Walter Chełstowski, Larry Okey Ugwu, Robert Leszczyński oraz Robert Turło.

 

 

 

Transmisja Uroczystej Gali rozdania Yachów "na żywo" w niedzielę o godzinie 20.00 na kanale Kino Polska Muzyka oraz na Onecie.

Link do transmisji: http://muzyka.onet.pl/newsy/yach-film-2013-transmisja-gali-tylko-w-onecie/w4g2p

 


 

 

 Rokiczanka w angielskim Preston.fm

 

7 listopada 2013 o godz. 20.00 zapraszamy wszystkich fanów do słuchania audycji z udziałem Rokiczanki na falach angielskiego radia Preston.fm . Program dostępny również on-line na stronie http://preston.fm

(w prawym górnym rogu wystarczy kliknąć odnośnik "listen live")

 


 

6 października cała Polska wycinała Hołubca. Nas też tam nie zabrakło.

Dziękujemy Wszystkim i zapraszamy za rok!

 


Następna strona >>