Zespół "Rokiczanka"

 
      Menu

.

      Galeria

2015r.
2014r.
2013r.
2012r.

.

      

Pierwsza lista stron folkowych

      Aktualności

Rokiczanka na Festiwalu Przyrody!

 Z okazji 25-lecia Poleskiego Parku Narodowego odbędzie się wspaniała impreza, na której z pewnością nas nie zabraknie. Zabrzmi "Lipka", "To i hola", "W moim ogródecku" ... i wiele innych piosenek w naszym wykonaniu, których nigdzie indziej  nie znajdziecie. To wszystko 23 maja 2015 w Urszulinie. Zapraszamy!

 


 

Rokiczanka "dla Jasia"

 

Zapraszamy na specjalny Koncert Charytatywny wspierający akcję ratowania oczka Jasia Karwowskiego. 25 stycznia 2015r. o godzinie 18.00 zagramy w Auli UM Collegium Maius w Lublinie.

Oprócz nas wystąpią: Heaven up, Chwalmy Pana na Spontana, G.A.T.E, Dance Mania. W trakcie koncertu odbędą się licytacje i zbiórka pieniędzy.

WSTĘP WOLNY!

 

 


 

Zespół Rokiczanka dla Jasia Karwowskiego – Unikatowe upominki z autografami.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie 18-miesięcznego Jasia chorego na "Siatkówczaka” - groźny nowotwór oka.

 

Wsparcia udzielać można również poprzez stronę: http://oczkojasia.pl

 

 

 


 

Dziękujemy wszystkim fanom za wspaniałą i gorącą koncertową atmosferę! Lubelskie Święto Chleba za nami a poniżej obiecana pamiątkowa "sweet focia".

 

 


 

XVI Lubelskie Święto Chleba na Placu Zamkowym

 

Już w niedzielę 15 czerwca 2014 r. zapraszamy wszystkich na wyjątkowe popołudnie w niecodziennej atmosferze. Plac Zamkowy w Lublinie zapachnie świeżo wypieczonym lubelskim chlebem a na deser Rokiczanka zaserwuje wam skoczny i żywiołowy koncert. Zapraszamy!!!

 

 

 


 

Nagroda na IX festiwalu Film Art & Tourism Festival dla teledysku „Lipka“.

 

Cieszymy się niezmiernie, że nasza twórczość jest doceniana w europejskim świecie filmowym. Podczas uroczystej gali 21 maja 2014r., która odbyła się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie nasz teledysk został uhonorowany główną nagrodą w kategorii: najlepszy film promujący miasto, gminę i powiat.  O statuetkę „turysty“ walczyło 59 produkcji filmowych, więc tym bardziej cieszymy się z tego wyróżnienia i dziękujemy!

 

 


 

 


 

 


 

Niedzielny poranek wielkanocny "na żywo" z Rokiczanką!

 

 

 

     Jeśli Święta to tylko z nami :) W niedzielny poranek 20 kwietnia 2014 r.  zagościmy na antenie "Polsat News", gdzie w świątecznej atmosferze, w godzinach 8.00-10.00 porozmawiamy o zwyczajach  i tradycjach wielkanocnych - tych bardziej i mniej znanych. Relacja w Polsat News "Na żywo" z Rokitna!

 


 

Rokiczanka i "Lipka" w Dzień Dobry TVN!

 

 

 

     19 marca 2014 r. gościliśmy w programie Dzień Dobry TVN. Tym razem zabrzmiały dźwięki piosenki pt. "Lipka", do której nakręciliśmy nasz najnowszy teledysk!

 

Link do występu

 


 

Rozmowy Nieokrzesane z Rokiczanką!

 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który odbył się na antenie Radia Freee 4 marca 2014r. Dominowały tematy wszelakie o folklorze i nie tylko!

 

 

 


 

 


Następna strona >>