Zespół "Rokiczanka"

 
      Menu

.

      Galeria

2015r.
2014r.
2013r.
2012r.

.

      

Pierwsza lista stron folkowych

      Aktualności

 

Festiwal Kultur i Kresowego Jadła za nami! Dziękujemy za magiczne chwile spędzone w Baszni Dolnej.

 

 


 

 


 

Już 2 sierpnia 2015 moc atrakcji w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej! Wielkie gotowanie, kresowe smaki, loty balonem, Blue Cafe, no i oczywiście .... Rokiczanka :) Zapraszamy!!!

 

 


 

Już w najbliższy weekend wyruszamy w dalszą trasę. Tym razem widzimy się w Gorzycach i mamy nadzieję, że i Was tam nie zabraknie!!!

 

 


Rokiczanka na Festiwalu Przyrody!

 Z okazji 25-lecia Poleskiego Parku Narodowego odbędzie się wspaniała impreza, na której z pewnością nas nie zabraknie. Zabrzmi "Lipka", "To i hola", "W moim ogródecku" ... i wiele innych piosenek w naszym wykonaniu, których nigdzie indziej  nie znajdziecie. To wszystko 23 maja 2015 w Urszulinie. Zapraszamy!

 


 

Rokiczanka "dla Jasia"

 

Zapraszamy na specjalny Koncert Charytatywny wspierający akcję ratowania oczka Jasia Karwowskiego. 25 stycznia 2015r. o godzinie 18.00 zagramy w Auli UM Collegium Maius w Lublinie.

Oprócz nas wystąpią: Heaven up, Chwalmy Pana na Spontana, G.A.T.E, Dance Mania. W trakcie koncertu odbędą się licytacje i zbiórka pieniędzy.

WSTĘP WOLNY!

 

 


 

Zespół Rokiczanka dla Jasia Karwowskiego – Unikatowe upominki z autografami.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie 18-miesięcznego Jasia chorego na "Siatkówczaka” - groźny nowotwór oka.

 

Wsparcia udzielać można również poprzez stronę: http://oczkojasia.pl

 

 

 


Następna strona >>